بهترین زمان سفر به اردبیل

استان اردبیل و مخصوصا شهر توریستی آن یعنی مشگین شهر با وجود آب و هوای کوهستانی اش پایتخت گردشگری طبیعی کشور محسوب می شود. این استان با طبیعت فوق العاده اش هر ساله میلیون ها گردشگر داخلی و هزاران گردشگر خارجی را به خود جذب می کند. اکنون فصل سفر به این بهشت پنهان یعنی مشگین شهر است.

مسیر تهران به اردبیل به طول 594 کیلومتر

مسیر اردبیل به شهر توریستی مشگین شهر به طول 90 کیلومتر

بهترین زمان برای سفر به این استان و جاذبه‌های گردشگری اش فصل تابستان است. از آنجا که برای مسیر تهران به اردبیل قطاری وجود ندارد، جز سفر با هواپیما و ماشین راه دیگری برای سفر به این شهر دیدنی وجود ندارد، بهترین گزینه سفر با ماشین شخصی خودتان است، چرا که جاده ای که به سمت اردبیل در پیش رو دارید، فوق العاده دیدنی است. عبور از گردنه حیران حسابی سرحالتان می آورد و احساس خستگی نخواهید داشت. از تهران، با خودروی شخصی حدود ۷ ساعت می توان رانندگی کرد و خود را به اردبیل رساند.و پس از رسیدن به اردبیل حتماً به شهر توریستی مشگین شهر که در فاصله 90 کیلومتری اردبیل واقع شده است سر بزنید نزدیک به 20 آبگرم معدنی، طولانیترین پل معلق خاورمیانه ،تنها زیپ لاین سه بانده بلند کشور و محوطه باستانی شهر یری با 8000 سال قدمت، بقعه شیخ حیدر و محل تولد شاه اسماعیل صفوی  و کوه سبلان در مشگین شهر واقع شده است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران واقع شده است تفاوت آبگرم های شهر توریستی مشگین شهر و سرعین در تمیزی و طبیعی بودن آبگرم های مشگین شهر است به طوریکه بر خلاف آبگرم های سرعین از هیچ نوع گرمکنی برای گرم کردن آب استخرها استفاده نمی وشد و همچنین کباب مشگین شهر که در کل ایران مشهور است و هتل های لوکس و ارزان قیمت این شهر سفری خوب و به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان خواهد گذاشت.

شب های به یاد ماندنی در پل معلق شهر توریستی مشگین شهر

آبگرم های شهر توریستی مشگین شهر

مجتمع آبگرم قینرجه مشگین شهر

مجتمع آبگرم آخارباخار دودو مشگین شهر

مجتمع آبگرم شابیل شهر توریستی مشگین شهر

آبدرمانی موئیل مشگین شهر

آب درمانی ملک سویی مشگین شهر

مجتمع آبدرمانی ولزیر مشگین شهر

و دهها مجتمع آبدرمانی دیگر در بهشت ایران یعنی شهر توریستی مشگین شهر در استان اردبیل می تواند سفری به یادماندنی برای شما هموطنان باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی به کانال راهنمای سفر به استان اردبیل مراجعه فرمایید

مشتاقانه و با کمال میل راهنمای شما خواهیم بود

ورود به کانال تیگرامی راهنمای سفر به استان اردبیل

کانال تلگرام  سایت راهنمای سفر به اردبیل راه اندازی گردیده و دوستان میتوانند با استفاده از لینک زیر عضو شوند :

اخبار و رویدادهای مرتبط با سفر به استان اردبیل را در کانال راهنمای سفر به استان اردبیل دنبال کنید و به دوستان خود بگویید.

چگونه سفری خوب و ارزان و مفید در اردبیل داشته باشیم؟

چگونه از همه جاهای دیدنی اردبیل و مشگین شهر دیدار کنیم ؟

و کلی مطلب به درد بخور دیگه …..

اگر تصیم به رفتن دارید ولی هنوز مردد هستین با ما باشید تا از آخرین اخبار مطلع گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *